Mieszkasz za granicą i chcesz zrobić kurs na prawo jazdy? Nie wiesz jak to zorganizować? A może lubisz skoncentrować się na jednym zadaniu i poświęcenie kilku miesięcy na kurs nie wchodzi w grę? Może przyśpieszony kurs na prawo jazdy to coś dla Ciebie.

Wakacje, urlop z prawem jazdy

Wiele osób szuka możliwości szybkiego zdobycia kwalifikacji umożliwiających prowadzenie samochodu. Jedni mieszkają za granicą i długi pobyt w kraju nie wchodzi w grę. Inni natomiast nie lubią się rozpraszać na kilku czynnościach i wygospodarowanie czasu na kurs wśród innych codziennych zadań może nie wchodzić w grę. Z tych powodów wiele Ośrodków Szkolenia Kierowców oferuje przyśpieszony kurs nauki kategorii A, B, C, czy D. Kurs może potrwać 14 lub mniej dni i zakończyć się egzaminem na prawo jazdy. Intensywny kurs wcale nie oznacza niższej jakości nauki i w te kilkanaście dni naprawdę można nauczyć się jeździć.

Dlaczego OSK Orbiter?

Orbiter to Ośrodek Szkolenia Kierowców z długoletnią tradycją. Szkoli kierowców od prawie 30 lat. Przez tak długi czas Ośrodek zdobył doświadczenie i może poszczycić się świetnymi wynikami jeśli chodzi o zdawalność. Instruktorzy przykładają dużą wagę do indywidualnego podejścia do kursantów – biorą pod uwagę możliwości każdego z osobna, szczególnie podczas przyśpieszonego kursu, który w kilkanaście dni ma się zakończyć egzaminem.

W Ośrodku Szkolenia Kierowców Orbiter dba się o komfort kursantów. Jazdy odbywają się samochodami, którymi również jeździ się w trakcie egzaminu. Ciechanów jest miastem egzaminacyjnym, mieści się w nim ośrodek egzaminacyjny WORD-u. Korzystając z kursu w OSK Orbiter kursanci mogą dokładnie poznać układ miasta, uliczki, skrzyżowania itd. co zdecydowanie zmniejsza stres podczas egzaminu.

Ciechanów to dogodne miejsce pod względem lokalizacji. Znajduje się zaledwie 100 kilometrów od Warszawy, dzięki czemu osoby przybywające na kurs z zagranicy mogę szybko i bezproblemowo dotrzeć do Ciechanowa pociągiem. Dlaczego jeszcze Ciechanów to idealne miejsce na wakacje z prawem jazdy? Jest pięknie położone wśród lasów i niedaleko jezior. W samym mieście znajduje się mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia. Osobom ceniącym historię można polecić zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich czy Muzeum Szlachty w Ciechanowie. Natomiast dla osób, które lubią wolny czas spędzić w bardziej swobodny sposób proponujemy liczne restauracje, kawiarnie czy baseny. Podczas intensywnego programu kursu, uczestnicy z pewnością będą mieli czas na relaks i odpoczynek – w końcu wczasy z prawem jazdy to nie tylko czas nauki, ale także wypoczynku. OSK Orbiter zapewnia wygodne noclegi, które z pewnością także przyczynią się do miłego spędzenia czasu w Ciechanowie. Więcej informacji na stronie Ośrodka.

Wakacje, wczasy czy urlop z prawem jazdy to świetny pomysł dla osób bardzo zapracowanych i zajętych. Jest to coraz częściej wybierany sposób na zdobycie kwalifikacji kierowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *